top of page

Peter - leeftijd 60-70

  • Sandra
  • 18 jan 2020
  • 2 minuten om te lezen

Bijgewerkt op: 1 apr 2020


Mijn naam is Peter en ben 68 jaar. Het is moeilijk om aan te geven hoe lang het is geleden wanneer de Tinnitus bij mij is begonnen. Als ik het moet schatten plus mines anderhalf jaar geleden.De geluiden die ik hoor zijn,een sissend en een piep die redelijk hard zijn in het hoofd. Mijn leven is natuurlijk in zoverre veranderd, dat ik regelmatig mijn gedachten er niet bij kon houden.

Een zoektocht naar een oplossing was er veel met iedereen er over praten. En zo nu en dan er wat over lezen,en natuurlijk het internet.

Uiteindelijk kwam ik iemand tegen die mij het adres gaf van Therapie Centrum Vledder. Dat was voor mij een geweldige ontdekking. Na een vragenlijst en een paar telefoontjes, heb ik een afspraak kunnen maken.

Op 03/01/2017 voor de eerste behandeling. Na ongeveer 6 behandelingen begon het iets te verbeteren. Dit was voor mij een geweldig moment om even een dag zonder deze geluiden te zijn. Na plus minus 15 keer behandeld te zijn begonnen de periodes wat langer te duren. Nu naar 29 behandelingen, gaat het een stuk beter.en ben er zo nu en dan een paar dagen van af.

Ik hoop dat ik er na nog wat behandelingen er van af kan komen. Wel wil ik nog even vertellen dat de behandeling door Sandra Posthumus geweldig is verlopen, ik wil daarom ook haar heel hartelijk bedanken voor de behandelingen. Ik ben er nog niet van af maar ben er van overtuigd dat ik met nog een paar behandelingen van af kom.


Beste Sandra. (update zomer 2018) Hier een berichtje van een tevreden mens. Het gaat erg goed met mij.

De tinnitus heb ik aardig onder controle. In een grote zaal heb ik het zo nu en dan. ā€˜s nachts word ik nog wel eens wakker van het geluid in mijn hoofd. Het wil wel eensĀ een dag veel geluid in mijn hoofd zitten, maar dan ben ik er ook weer de volgende dag af. Ik hoop dat je dit leuk vindt, om dit te horen.

Ā 
Ā 
Ā 

Recente blogposts

Alles weergeven
Saskia - leeftijd 50-55 jaar

Na een heftige periode met veel lichamelijke pijn, ellende en oorsuizen ontwikkelde mijn oorsuizen zich tot een harde piep en bromtoon. Ik wist niet meer waar ik het zoeken moest, werd erg angstig en

Ā 
Ā 
Ā 
Egbert - Leeftijd 60-65 jaar

Mijn wereld stond op de kop toen ik in augustus 2023 van de ene op de andere dag werd overvallen door tinnitus. Na een eerste zoektocht op internet werd mij al snel duidelijk wat mij mankeerde. De hu

Ā 
Ā 
Ā 
Patricia - Leeftijd 40-45 jaar

Eind 2022 tijdens een gesprek hoorde ik ineens een geluid in allebei mijn oren. Een hoge piep. Ik bleef me hierop focussen want ik snapte niet waar dit vandaan kwam. Waarom ging het niet weg. Paniek!

Ā 
Ā 
Ā 

Opmerkingen


TinnitusConcept is een onderdeel van TherapieCentrum Vledder/Fysiotherapie Vledder

Koningskamp 3, 7971 AH Havelte

​

Telefoon: 06-43916943

(alleen voicemail, sms, whatsapp).

​

Aanmelden graag via het contactformulier hiernaast.

​

E-mail: info@tinnitusconcept.nl

Werktijden:

​

Maandag:      8.00-21.00 uur

Woensdag:    8.00-21.00 uur

Vrijdag:          8.00-17.30 uur

​

CONTACT

​​

Tijdens mijn werkdagen in de praktijk heb ik meestal 

geen tijd om alle mails te beantwoorden. Wel probeer

ik doordeweeks binnen 24 uur te reageren. Heel soms belandt mijn reactie in de Spam, dus hou dat in de gaten.

avg_ok_logo.jpg

Hartelijk dank

© 2019     Sandra Posthumus

bottom of page